Głosujemy na Tomka Stefaniaka

Tomasz Stefaniak to osoba mocno wspierająca NAS i nasze nurkowania, to on trzyma rękę na pulsie i odpowiada za tematy formalne w naszej szkole:) człowiek wielu zainteresowań w tym akwarystyka morska ale nie tylko z kąta ciepłego pokoju ale i w realnych warunkach lubi sobie popatrzeć na piękno podwodnego świata, robiliśmy wspólnie nurkowania w Wietnamie na morzu południowochińskim a dokładniej u wybrzeży Nha Trang. Wiem że teraz czekają go zanurzenia gdzieś na Karaibach…

Zachęcam do głosowania, pomóżmy wygrać zostało tylko 2 dni!!

https://www.rybnik.com.pl/glosowanie,czlowiek-roku-rybnik-com-pl-2021,32.html

Tomasz Stefaniak
Sylwetka i opis z portalu rybnik.com.pl

właściciel Przedsiębiorstwa Handlowo-Usługowego TOMEX

W 2021 roku firma Tomex obchodziła jubileusz 25-lecia. Tomasz Stefaniak założył swoje przedsiębiorstwo w 1996 roku w Rydułtowach, a od 13 lat działa w Jankowicach Rybnickich jako producent betonu towarowego.

Firma specjalizuje się w produkcji i sprzedaży betonu towarowego, prowadzi hurtownię i produkcję prefabrykatów betonowych. Zakład w Jankowicach jest w pełni certyfikowanym zakładem do produkcji betonu. Tomex dysponuje bogatą flotą samochodów dostawczych (pompo gruszek, pomp typu szteter). Firma zajmuje się również handlem kruszywami, samochodami osobowymi i ciężarowymi, sprzętem budowlanym oraz sprzedażą opału typu eko groszek .

Firma zatrudnia 30 pracowników, większość z regionu Rybnika. W 2022 roku Tomex zamierza uruchomić hurtownię bloków betonowych na zakupionym przez firmę terenie w Rybniku przy ulicy Chwałowickiej. Tym samym w mieście powstaną kolejne, nowe miejsca pracy.

Tomex wspiera przedsięwzięcia i organizacje społeczne, jest także jednym ze sponsorów żużlowego klubu ROW Rybnik.