Nurkowanie w Egipcie

Przyszedł czas by zanurkować w cieplejszej wodzie 🙂 w Polsce sezon nurkowy się kończy i wielu z Was nie nurkuje w okresie zimowym, i tu pomysł by wspólnie ponurkować na przepięknej rafie koralowej, w miejscu gdzie zawsze jest pogoda a warunki do nura świetne!

 Gdzie dokładnie? – Hurghada, Safaga

Planujemy cały ten czas spędzić tam bardziej na południu Egiptu w bardzo popularnej miejscowości Hurghada lub Safaga. Hurghada jest jedynym z najpopularniejszych kurortów turystycznych do którego jest organizowana niezliczona ilość wycieczek przez biura podróży takie jaki ITAKA, TUI itp. Co do Safagi jest położona niżej i nieco mniej turystyczna, ale za to bliżej jej do wspaniałych miejsc nurkowych i w zasadzie większość łodzi nurkowych wypływa właśnie z Safagi.

Kiedy?

Planuje wyprawę w okolicach styczeń luty.

Koszt? nurkowanie z łodzi!

Koszt pakietu nurkowego to 210euro z napiwkami za  pakiet 5 dni ( 10 nurkowań ) z łodzi, dziennie w innym miejscu. Jest możliwość wypożyczenia sprzętu odemnie, lub na miejscu z bazy nurkowej. Nurkujemy z dobrze mi znaną bazą DIVE TOP z polskim właścicielem Marcinem na czele.

Hotel, wyżywienie czas pobytu?

Tutaj mamy pełną dowolność możemy spotkać się tam na miejscu wtedy każdy organizuje na własną rękę lub poszukam coś dla wszystkich, zaczynam od dzisiaj przeszukiwać najlepsze oferty biur podróży). Polecam 10-14 dni, uważam że 7 dniowy pobyt jest za krótki a dopłacając niewiele możemy bawić się kilka dni dłużej.

Chcesz wiedzieć więcej?

Cały czas zbieram informacje o ilości osób które pojadą i kiedy dokładnie tam będziemy, zadzwoń, napisz a postaram się odpowiedzieć na Twoje pytania

Na koniec 🙂

Każdy może nurkować ze Mną i moją ekipą, nie ważne z której szkoły się wywodzisz i gdzie wcześniej nurkowałeś, z której federacji jesteś. Każdy podczas naszej wyprawy może liczyć na moją pomoc, a jeśli nie posiadasz własnego sprzętu to zorganizuje dla Ciebie

kurs nurkowania rybnik