Zaproszeni 🙂

Dnia 05.12.2020 lokalna baza nurkowa zorganizowała sprzątanie dna zbiornika z śmieci i zapraszała każdego chętnego zapewniając przy tym wsparcie techniczne, oczywiście z racji bliskości tego miejsca jakieś 1;15h od Pszowa grzechem było by nie jechać bo taka forma nurkowania daje duuużoooo frajdy a poczucie że robi się coś przydatnego tylko motywuje do działania, no więc zmotywowani, głodni nurkowania zimowi napaleńcy pojechali !

Łysy, Mati i Ja

W niewielkim składzie bo 3 osobowym dołączyliśmy do wspólnej zabawy, przybyło kilka ekip ale nasza była najciekawsza :))) a to dlatego że mieliśmy jako jedyni w składzie Juniora do sprzątania ,,Mati,, i mało tego chyba jako jedyny nurkował w Piance co wzbudziło pewien podziw wśród starych wyjadaczy którym i w suchaczu było za zimno, ALE NIE NAM!!

Co nieco o warunkach i podwodnej kosiarce:

Widoczność dobra hmm 5m? woda słodka, temperaturka niczego sobie dochodziło do 7 stopni 🙂 głębokość 9m, topografia mogła by być ciekawsza jak dla mnie monotonna, ale linia brzegowa całkiem fajna, jak się bawiliśmy co najmniej 10/10, wspólnie zebraliśmy 3 pełne worki śmieci, kosiarka też się znalazła co prawda jej nie wyciągnąłem ale do teraz chodzą plotki jakoby Denis skosił całą florę w akwenie co jest nieprawdą bo kosiarka nie chciała odpalić hmmm   JAK DO TEGO DOSZŁO?? NIE WIEM:)