EGIPT raj dla nurków.

EGIPT raj dla nurków.

Na przestrzeni ostatnich lat regularnie odwiedzam Egipt, moim celem przede wszystkim jest nurkowanie!

Pamiętam swoje pierwsze zanurzenie miałem wtedy jakieś 13-14lat i podczas rodzinnej wycieczki rodzice wykupili mi nurkowanie pod opieką instruktora, było to łączona wycieczka nurkowania wraz z snorkelingiem pływaniem po powierzchni z rurka i maską. Na statku panował duży popłoch z powodu wielu klientów i chyba nie dość dużej i wyszkolonej ekipy.

Krótka instrukcja wymiana kilku znaków słynny OK i dawaj pod wodę tak wyglądało moje intro nurkowe a w zasadzie jego brak. Dzisiaj wiem ze taka sytuacja nie powinna mieć miejsca no ale wtedy jako młody chłopak wiadomo myślałem że wszystko jest profesionalnie.

Wróćmy jeszcze do samego Egiptu

Piramidy? Dolina króli, Luxor czy inne zabytki, jest tego mnóstwo dodając do tego atrakcje jak nurkowanie czy jazda quadem dobre jedzenie, pewna pogoda to wszystko przemawia za tym by wybrać się do tego kraju no i oczywiście CENA jest po prostu tanio.

ALL INCLUSIVE 

Wybierając hotel za niewielką dopłatą możemy wykupić pakiet all inclusive daje nam to komfort korzystania z basenowych barków knajpek czy innych gastronomi nie zależnie od godziny, wyobraź sobie leżenie na basenie i popijanie drinka za którego nic dodatkowo nie zapłacisz, my Polacy właśnie to lubimy 🙂

 

NURKOWANIE

By uniknąć nieprzyjemności podczas planowanych nurkowań  tak jak miało to miejsce w mojej młodości musimy wybrać mądrze bazę nurkową lub centrum nurkowania z którym wspólnie pojedziemy podbijać podwodną głębie JA współpracuję i gorąco polecam DIVE TOP mieszczącą się w Safadze oraz zbierającą nurków z Hurghady co jakiś czas staram się zorganizować wyprawę w której nurkujemy właśnie z nimi, jeśli obecnie nic nie organizujemy to się nie martw jeśli szkoliłeś się u mnie zawsze pomogę Tobie w zorganizowaniu twojego nurkowania a i zniżki dla moich kursantów w bazie nurkowej DIVE TOP są możliwe.

Jednym słowem jedziesz do Egiptu nurkować? skontaktuj się ze mną a postaram się byś nurkował na możliwie najlepszych warunkach!

W galerii znajduje się większa ilość zdjęć gorąco zachęcam do obejrzenia.

 

 

Umiejętności

Opublikowano w dniu

19 marca 2018