Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sobinski/domains/szkola-nurkowa.com/public_html/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sobinski/domains/szkola-nurkowa.com/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2758 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sobinski/domains/szkola-nurkowa.com/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2762 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sobinski/domains/szkola-nurkowa.com/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3689 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sobinski/domains/szkola-nurkowa.com/public_html/wp-content/plugins/jetpack/_inc/lib/class.media-summary.php on line 77 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sobinski/domains/szkola-nurkowa.com/public_html/wp-content/plugins/jetpack/_inc/lib/class.media-summary.php on line 87 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sobinski/domains/szkola-nurkowa.com/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 5684 ,,Sum legenda na Ośrodku wypoczynkowym Olza" - DENIS Szkoła nurkowania

Nurkowanie OLZA

Już jest film małego rekina z poszukiwania suma, gościnnie zanurkowałem i rozmawiałem z wędkarzami jak MY nurkowie widzimy to z pod wody. ZOBACZ SAM, a już teraz zachęcam wędkarzy do zrobienia kursu nurkowania ! być może po zbadaniu waszych łowisk od dna będziecie lepszymi wędkarzami 🙂