Przyszli nurkowie?

Kilka dni temu ruszyliśmy z nowym kursem dla grupy Łukasza, fajni ludzie i co ważne kurs przebiega bezproblemowo. W grupie jest górnik, policjant czy studentka więc i tematy po nurkowaniu mocno rozbieżne:) Cieszy mnie fakt że coraz częściej zgłaszają się osoby z dalsza jak np Agata z Mikołowa

Sierpień pełen nurkowań!

Zapowiada się mocny nurkowo miesiąc, mamy w planach prawie wszystkie weekendy a będziemy nurkować w Opolu ,,kamionka piast,, w Jaworznie na ,, Koparkach,, i w Czechach więc do zobaczenia nad wodą

Basen w Szymocicach, wykłady w Pszowie

Już po raz kolejny zajęcia basenowe odbywały się w ośrodku AQUABRAX w Szymocicach ostatnie zajęcia trwały od 8 do 16 no ale jak chce się zostać nurkiem IDF to trzeba się wysilić. Co do naszych zajęć teoretycznych to standardowo w miejscowości Pszów