Pamiętacie konkurs ?

Na początku sezonu nurkowego wraz z Arczi Kebab rozpoczęliśmy wspólną zabawę, konkurs w którym zasada była bardzo prosta JESZ = NURKUJESZ i takim oto szczęśliwym trafem podczas losowania w Rydułtowach pewna Pani wygrała nurkowanie.

Opole kamionka Piast

Z wstępnego założenia wybrana została kamionka Piast w Opolu ponieważ uważam że jest to jedna z ciekawszych miejsc do nurkowania ze względu na dobrą widoczność, mnóstwo ryb i wiele roślin a podwodna infrastruktura akwenu świetnie nadaje się na tego typu nurkowania oraz prowadzenie kursów podstawowych.

Rafał uczestnikiem nurkowania!

Osoba która wygrała.. pewna Pani z Rydułtów podarowała wygraną innej osobie, było to możliwe ponieważ w naszym regulaminie była tak opcja. Dnia 05.08.2018 ruszyliśmy z Pszowa w kierunku Opola. Tego dnia robiłem jeszcze kurs podstawowy dla Łukasza a po pewnym czasie dojechał do nas Rafał, na początku zrobiliśmy sobie mały wykładzik na temat działania sprzętu, komunikacji podwodnej i zasad bezpieczeństwa po czym ubrani w skafandry poszliśmy nurkować. Nasze nurkowanie trwało 45minut a maksymalna głębokość to 6m, podczas zanurzenia widzieliśmy kilka szczupaków, sum karłowaty, karpie, okonie itp.

Mam nadzieje że jedzenie w Rydułtowskim lokalu Arczi Kebab wszystkim smakowało a nurkowanie się podobało ! Zapraszam na kursy szkolenia i wspólne wyprawy z nurkowym pozdrowieniem Denis